Het dagelijks bestuur van Velocitas bestaat uit een drietal personen.

FunctieNaamE-mailadresTelefoonnummer
VoorzitterDennis van Steenisvoorzitter@velocitasgouda.nl
Secretaris (a.i.)Frank Vijnsecretariaat@velocitasgouda.nl
PenningmeesterMenno Gobieljepenningmeester@velocitasgouda.nl
Zaalhuur en materiaalJochem vd Kuijaccommodatie@velocitasgouda.nl
Grote ClubActieSylvia Drentbestuur@velocitasgouda.nl
ActiviteitenCharlotte Dallis Vermeibestuur@velocitasgouda.nl
Algemeen bestuurJose de Veerbestuur@velocitasgouda.nl
Algemeen bestuurFloortje van Eijkbestuur@velocitasgouda.nl
Algemeen bestuurEvelijn Kruijswijkbestuur@velocitasgouda.nl

Algemeen informatie-adres: info@velocitasgouda.nl

De ledenadministratie is te bereiken via: ledenadministratie@velocitasgouda.nl.

Ledenvergadering

Elk jaar rond april wordt er voor alle leden van de vereniging Velocitas een jaarvergadering gehouden. Leden (of ouders van jeugdleden) zijn van harte welkom om deel te nemen aan deze vergadering en input te leveren! Tijdens de jaarvergadering wordt onder andere de contributie voor het volgend jaar vastegesteld. Via de e-mail en een nieuwsbericht website wordt de ledenvergadering aangekondigd. Op verzoek kunnen de stukken worden toegestuurd.

Beleidsplan

Velocitas heeft een beleidsplan voor de periode 2016-2020 geschreven. U kunt het beleidsplan hier lezen.

Commissies

De volgende commissies zijn actief binnen Velocitas:

Commissie ContactpersoonE-mailadres
Accommodatie We zijn bezig met een nieuwe locatie!Frank
Brenda
Arie
Martien
Marcel
secretariaat@velocitasgouda.nl
Communicatie en PRWij zoeken jou!Floortje
Marlyn
communicatie@velocitasgouda.nl
ContributieFloortje van Eijk
Kascontrolecommissie
KledingJij?info@velocitasgouda.nl
Materialen en toestellenAlouette en Floortjeloutje100@hotmail.com
floortje.turnen@gmail.com
SponsorcommissieMensen gezocht! Wie wil ons helpen met sponsoren zoeken?Meer info: bestuur@velocitasgouda.nl
Begeleidingscommissie AcroBianca
Anke
Begeleidingscommissie B-selectie Turnen DamesBrenda
Carola
Suzanne
Esmeralda
Marja
Begeleidingscommissie Turnen HerenRene