Het bestuur van Velocitas bestaat uit de volgende personen:

FunctieNaamE-mailadresTelefoonnummer
VoorzitterDennis van Steenisvoorzitter@velocitasgouda.nl
Secretaris Edwin Oostrasecretariaat@velocitasgouda.nl
Penningmeester (a.i.)Frank Vijnpenningmeester@velocitasgouda.nl
Activiteiten en kantineCharlotte Dannis-Vermijactiviteiten: activiteiten@velocitasgouda.nl
kantine: clubhonk@velocitasgouda.nl
Grote Club ActieSylvia Drentclubactie@velocitasgouda.nl

Algemeen informatie-adres: info@velocitasgouda.nl

De ledenadministratie is te bereiken via: ledenadministratie@velocitasgouda.nl.

Heeft u vragen over ons clubhonk (kantine)? clubhonk@velocitasgouda.nl.

Ledenvergadering

Elk jaar rond april wordt er voor alle leden van de vereniging Velocitas een jaarvergadering gehouden. Leden (of ouders van jeugdleden) zijn van harte welkom om deel te nemen aan deze vergadering en input te leveren! Tijdens de jaarvergadering wordt onder andere de contributie voor het volgend jaar vastegesteld. Via de e-mail en een nieuwsbericht website wordt de ledenvergadering aangekondigd. Op verzoek kunnen de stukken worden toegestuurd.

Vertrouwenspersoon

De Vertrouwenscontactpersoon (VCP) is het aanspreekpunt voor iedereen die opmerkingen of vragen heeft m.b.t. grensoverschrijdend gedrag (agressie, pesten, discriminatie, seksuele intimidatie e.d.) van andere leden, trainers, vrijwilligers etc. De VCP is aanspreekbaar voor sporters, ouders van sporters, toeschouwers, vrijwilligers en bestuur van Velocitas. De gesprekken zijn vertrouwelijk en bij voorkeur in een persoonlijk gesprek.
Contact: Sylvia Drenth, via vertrouwen@velocitasgouda.nl.

Beleidsplan

Velocitas heeft een beleidsplan voor de periode 2016-2020 geschreven. U kunt het beleidsplan hier lezen.

Commissies

De volgende commissies zijn actief binnen Velocitas:

Commissie ContactpersoonE-mailadres
Accommodatie David Dautzenbergaccommodatie@velocitasgouda.nl
Communicatie en PRWij zoeken jou!Jij?
communicatie@velocitasgouda.nl
Kascontrolecommissie
Materialen en toestellenDavid en Floortjemateriaal@velocitasgouda.nl
SponsorcommissieRaymond, Marleen, Charlottepromotie@velocitasgouda.nl