Heeft u een vraag of wilt u meer informatie over een van de lessen? Neem dan contact op via ons algemene informatie-adres of neem direct contact op met een van de trainers:
 

LessoortNaamMailadresTelefoonnummer
Algemeen info-adresinfo@velocitasgouda.nl
AcrogymMarleen Wijfje
(wedstrijdgroep)
marleen@wijfje.nl06 - 1017 4663
Eska
(instroomgroep)
eska@velocitasgouda.nl-
Gym/turnen JongensPieter Kuin
(Aakwerf vrijdag)
pieterkuin@hotmail.com06 - 8354 3477
Wail
(J. den Haenstraat vrijdag)
wail@velocitasgouda.nl06 - 3924 5335
Floortje Euser
(Aakwerf woensdag)
floortje@velocitasgouda.nl06 - 4553 2933
Gym/turnen MeisjesNatascha Gobielje
(Middenmolenlaan woensdag)
voorzitter@velocitasgouda.nl
Wail
(J. den Haenstraat ma/vr)
wail@velocitasgouda.nl06 - 3924 5335
Floortje Euser
(Aakwerf woensdag)
floortje@velocitasgouda.nl06 - 4553 2933
Britt en Eska
(Aakwerf vrijdag)
britt@velocitasgouda.nl
eska@velocitasgouda.nl
06 - 1906 1655 (Britt)
nijntje BeweegdiplomaFloortje Euserbeweegdiploma@velocitasgouda.nl06 - 4553 2933
Davidbeweegdiploma@velocitasgouda.nl-
Ouder & Kind GymMarjan Boere
(Zebra)
boere.m@hotmail.com-
Klari Gaspar
(ISV)
kedvens@gmail.com-
Springgroep Floortje Euser
(Aakwerf)
floortje@velocitasgouda.nl06 - 4553 2933
Turnen DamesJong Talent
(Floortje Euser)
jongtalent@velocitasgouda.nl06 - 4553 2933
Selectie
(Julia Kuijper)
turnendames@velocitasgouda.nl-
Turnplus
(Britt Kwakernaak)
turnplus@velocitasgouda.nl06 - 1906 1655
Turnen HerenSelectie en jong talent
(David)
turnenheren@velocitasgouda.nl-
VolwassenenJulia / Pieter
(Turnmix)
info@velocitasgouda.nl
Alouette
(ex-turn(st)ers turnhal)
loutje100@hotmail.com