Ouder en Kind Gym
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
1,5-4 jaarDonderdag09:00-10:00 uurISVKlari
1,5-4 jaarDonderdag10:00-11:00 uurISVKlari
1,5-4 jaarVrijdag09:00-10:00 uurDe ZebraMarjan
1,5-4 jaarVrijdag10:00-11:00 uurDe ZebraMarjan

Kleuter Gymnastiek
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
4-6 jaar (gemengd)Woensdag13:30-14:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
3,5-6 jaar (jongens)Vrijdag15:30-16:30 uurBrittenburg (Wiekslag)Natascha
4-6 jaar (gemengd)Vrijdag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG) Irmgard

Daarnaast hebben we gescheiden gymnastieklessen voor jongens (vanaf 3,5 jaar) en voor meisjes (vanaf 5 jaar).

Gymnastiek/Turnen Meisjes
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
5-7 jaarWoensdag13:30-14:30 uurHoogenburg (Sleutel)Dick
6-8 jaarWoensdag14:30-15:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
6-9 jaarMaandag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Bas
6-9 jaarVrijdag17:30-18:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
7-9 jaarWoensdag14:30-15:30 uurHoogenburg (Sleutel)Dick
8-10 jaarWoensdag15:30-16:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
9-11 jaarVrijdag18:30-19:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Danielle
9 jaar en ouderMaandag17:30-18:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Bas
10 jaar en ouderWoensdag15:30-16:30 uurHoogenburg (Sleutel)Floortje
10 jaar en ouderWoensdag16:30-18:00 uurMiddenmolenlaanIrmgard
11,5 jaar en ouder VOLVrijdag19:30-20:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Danielle
16 jaar en ouder
(zie volwassenen)
Dinsdag20:15-21:45 uurHoogenburg (Sleutel)Bas

Gymnastiek/Turnen Jongens
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
3,5-6 jaarVrijdag15:30-16:30 uurBrittenburg (Wiekslag)Natascha
7-9 jaarVrijdag16:30-17:30 uurBrittenburg (Wiekslag)Natascha
10 jaar en ouderVrijdag17:30-18:30 uurBrittenburg (Wiekslag)Natascha

Acrogym
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
7 jaar en ouderDonderdag16:15-18:30 uurAakwerfMarleen en Dick

Springgroep
LeeftijdDagTijdLocatieTrainer
Vanaf 9 jaarWoensdag16:30-18:00 uurAakwerfFloortje
Vanaf 12 jaarWoensdag18:00-19:30 uurAakwerfFloortje

Freerunning
LeeftijdDagTijdLocatieTrainer
Vanaf 8 jaar
Kids basis VOL
Woensdag14:00-15:00 uurBrittenburg (Wiekslag)Jaap
Vanaf 8 jaar
Kids basis nieuw!
Woensdag15:00-16:00 uurBrittenburg (Wiekslag)Jaap
Vanaf 8 jaar
Kids basis nieuw!
Vrijdag16:00-17:00 uurMiddenmolenlaanJaap
Vanaf 9 jaar
Kids gevorderden*
Woensdag16:00-17:00 uurBrittenburg (Wiekslag)Jaap
Vanaf 10 jaar
Kids gevorderden*
nieuw!
Vrijdag17:00-18:00 uurMiddenmolenlaanJaap
Vanaf 12 jaar
(beginners) VOL
Maandag19:30-20:30 uurHoogenburg (Sleutel)Youssef
Vanaf 13 jaar
(intermediate)
Donderdag19:30-21:00 uurHoogenburg (Sleutel)Jaap
Vanaf 15 jaar
(gevorderden)*
Maandag20:30-22:00 uurHoogenburg (Sleutel)Jaap
Vrije training gevorderden (extra les, op uitnodiging)*Donderdag21:00-22:00 uurHoogenburg (Sleutel)Jaap

*Gevorderden lessen alleen op uitnodiging, freerunniveau is leidend. Trainers geven na proefles aan welke groep het beste past.

Volwassenen
SoortDagTijdLocatieOpmerking
TurnmixDinsdag 20:15-21:45 uurHoogenburg (Sleutel)Is inmiddels gestart!

Turnen Dames (wedstrijdgroepen)
GroepDagTijdLocatieHoofdtrainer
A-selectieDinsdag16:15-19:30 uurAakwerfGabriella
A-selectieDonderdag16:15-19:30 uurAakwerfGabriella
A-selectieZaterdag14:00-17:00 uurAakwerf / TurnhalGabriella
B-selectie onderbouwDinsdag16:15-18:30 uurAakwerfFloortje
B-selectie bovenbouwDinsdag16:15-18:30/19:30 uurAakwerfFloortje
B-selectieZaterdag14:00-17:00 uurAakwerf / Turnhal (tijdelijk)Floortje
B-selectie bovenbouw1x per maand
Zaterdag
14:00-17:00 uurTurnhal Alphen a/d RijnFloortje
Jong TalentZaterdag11:30-13:30 uurAakwerfDanielle en Melissa

Turnen Heren (wedstrijdgroepen)
GroepDagTijdLocatieHoofdtrainer
Heren 1 verplichtMaandag16:15-18:00 uurAakwerfAlouette
Heren 1 keuzeMaandag17:45-19:45 uurAakwerf bijgebouwAlouette
Heren 1 verplichtVrijdag16:15-18:00 uurAakwerfAlouette
Heren 1 keuzeVrijdag17:30-19:30 uurAakwerfAlouette
Heren 1 verplichtZaterdag08:30-10:30 uur of
14:00-17:00 uur
Aakwerf / TurnhalAlouette
Heren 1 keuzeZaterdag10:30-13:00 uur of
14:00-17:00 uur
Aakwerf / TurnhalAlouette
Heren 2 verplichtMaandag16:30-18:00 uurAakwerfMarciano
Heren 2 keuzeWoensdag16:15-18:00 uurAakwerfDavid
Heren 2 verplichtZaterdag09:00-11:00 uurAakwerfDick
Heren 2 keuzeZaterdag13:00-15:00 uur of
11:00-13:00 uur
AakwerfDavid/Yoeri

Locaties

Gymzaal Brittenburg (Wiekslag) – Brittenburg 52, Gouda
Gymzaal Hoogenburg (Sleutel) – Hoogenburg 22, Gouda
Gymzaal ISV – Ridder van Catsweg 358, Gouda
Gymzaal J. den Haenstraat (GSG) – Johan den Haenstraat 61, Gouda (hoek Burg. Martenssingel)
Gymzaal Middenmolenlaan – Middenmolenlaan 68, Gouda
Sportzaal Aakwerf – Aakwerf 46a, Gouda
Sporthal De Zebra – Goverwellesingel 10, Gouda
Turnhal Alphen aan den Rijn – Dillenburg 4, Alphen aan den Rijn



Klik op een blauwe stip voor meer informatie over deze leslocatie