Al onze lessen starten weer in de week van 2 september (tegelijk met de scholen)!
 

Ouder en Kind Gym
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
1,5-4 jaarDonderdag09:00-10:00 uurISVKlari
1,5-4 jaarDonderdag10:00-11:00 uurISVKlari
1,5-4 jaarVrijdag09:00-10:00 uurDe ZebraMarjan
1,5-4 jaarVrijdag10:00-11:00 uurDe ZebraMarjan

Nijntje beweegdiploma
LeeftijdDagTijdLocatieTrainer
3 t/m 5 jaarVrijdag15:00-15:45 uur
Nieuwe instroom mogelijk in sep '19 en feb '20
Bijruimte AakwerfFloortje

Dit betreft een compleet pakket lessen met diploma. Instromen is alleen mogelijk in de eerste weken dat de lessen starten.

Gymnastiek/Turnen Meisjes
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
4-6 jaarWoensdag13:30-14:30 uurHoogenburgFloortje
4-6 jaar gemengdWoensdag14:30-15:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
4-6 jaar gemengdVrijdag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
6-9 jaarMaandag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Natascha
6-9 jaarVrijdag16:00-17:00 uurAakwerfFloortje
7-8 jaarWoensdag14:30-15:30 uurHoogenburgFloortje
7-8 jaarWoensdag15:30-16:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
7-9 jaar Vrijdag17:30-18:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
8-10 jaarWoensdag16:30-17:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
9 jaar en ouderMaandag17:30-18:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Natascha
9 jaar en ouderWoensdag15:30-16:30 uur HoogenburgFloortje
9-11 jaarVrijdag18:30-19:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Danielle
10 jaar en ouderWoensdag17:30-18:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
10 jaar en ouderVrijdag17:00-18:00 uurAakwerfFloortje
11,5 jaar en ouder Vrijdag19:30-21:00 uurJ. den Haenstraat (GSG)Danielle

Indien een les vol is, kunt u via “contact” op de wachtlijst worden geplaatst. U ontvangt een bericht wanneer er weer plaats is.

Gymnastiek/Turnen Jongens
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
4-6 jaar gemengdWoensdag13:30-14:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
4-6 jaar gemengdVrijdag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
5-8 jaarVrijdag16:30-17:30 uurAakwerfPieter
9 jaar en ouderVrijdag19:00-20:00 uurAakwerfPieter
Turnplus (op uitnodiging)Vrijdag17:30-19:00 uurAakwerfPieter

Acrogym
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
Vanaf 7 jaarDonderdag16:30-18:30 uurAakwerfMarleen
Extra2x per maand op
zaterdag
15:30-17:30 uurTurnhal Alphen a/d Rijn / Aakwerf (om en om)Marleen en Rob
Selectie va 7 jaarMaandag16:30-18:30 uurAakwerfMarleen en Rob

Springgroep
LeeftijdDagTijdLocatieTrainer
Vanaf 9 jaarWoensdag17:00-18:30 uurAakwerfFloortje
Vanaf 12 jaarWoensdag18:30-20:00 uurAakwerfFloortje

Volwassenen (16+)
SoortDagTijdLocatieTrainer
TurnmixMomenteel geen groep
Ex (wedstrijd) turnersZondag09:30-12:30 uurTurnhal Alphen a/d Rijn / Alblasserdam (om en om)Alouette

Turnen Dames (wedstrijdgroepen)
GroepDagTijdLocatieHoofdtrainer
Jong TalentZaterdag09:00-11:00 uurAakwerfFloortje
Wedstrijdgroep D3Nog niet bekend
Selectie D & NDinsdag16:30-18:30 uurAakwerfNatascha
Selectie bovenbouwDinsdag18:00-20:00 uurAakwerfNatascha
Selectie (alle)Donderdag16:30-19:30 uurHoogenburgNatascha
Selectie D2 en alle instapZaterdag11:00-14:00 uurAakwerfJulia
Selectie D1Zaterdag11:00-14:00 uur of
15:00-18:00 uur
Aakwerf / Turnhal Alphen (om en om)David / Julia
Selectie bovenbouwZaterdag11:00-14:00 uur of
15:00-18:00 uur
Aakwerf / Turnhal Alphen (om en om)David / Julia
Selectie NZaterdag15:00-18:00 uurTurnhal Alphen a/d RijnDavid / Julia

Turnen Heren (wedstrijdgroepen)
GroepDagTijdLocatieHoofdtrainer
TurnplusVrijdag17:30-19:00 uurAakwerfPieter
HerenMaandag16:30-18:30 uurAakwerfMarleen
Heren verplichtWoensdag15:30-17:30 uurAakwerfAlouette
Heren keuzeWoensdag17:30-20:00 uurAakwerf
Heren keuzeZaterdag08:30-11:00 uurAakwerfDavid
Heren verplicht 4e & 5eZaterdag11:00-13:00 uurAakwerfPieter
Heren verplicht + keuzeZondag09:30-12:30 uurTurnhal Alphen a/d Rijn / Alblasserdam (om en om)Alouette
Ex (wedstrijd)turnersZondag09:30-12:30 uurTurnhal Alphen a/d Rijn / Alblasserdam (om en om)Alouette

 

Locaties

Gymzaal Hoogenburg (Sleutel) – Hoogenburg 22, Gouda
Gymzaal ISV – Ridder van Catsweg 358, Gouda
Gymzaal J. den Haenstraat (GSG) – Johan den Haenstraat 61, Gouda (hoek Burg. Martenssingel)
Gymzaal Middenmolenlaan – Middenmolenlaan 68, Gouda
Sportzaal Aakwerf – Aakwerf 46, Gouda
Bijruimte Aakwerf – Aakwerf 42, Gouda
Sporthal De Zebra – Goverwellesingel 10, Gouda
Turnhal Alphen aan den Rijn – Dillenburg 4, Alphen aan den Rijn



Klik op een blauwe stip voor meer informatie over deze leslocatie