Ouder en Kind Gym
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
1,5-4 jaarDonderdag09:00-10:00 uurISVKlari
1,5-4 jaarDonderdag10:00-11:00 uurISVKlari
1,5-4 jaarVrijdag09:00-10:00 uurDe ZebraMarjan
1,5-4 jaarVrijdag10:00-11:00 uurDe ZebraMarjan

Gymnastiek/Turnen Meisjes
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
4-6 jaar gemengdWoensdag13:30-14:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
4-6 jaarWoensdag13:30-14:30 uurHoogenburgFloortje
4-6 jaar gemengdVrijdag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
6-9 jaarMaandag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Natascha
7-8 jaarWoensdag14:30-15:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
7-9 jaar VOLWoensdag14:30-15:30 uurHoogenburgFloortje
7-9 jaar Vrijdag17:30-18:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
8-10 jaarWoensdag15:30-16:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
9 jaar en ouderMaandag17:30-18:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Natascha
9 jaar en ouder NIEUW!Woensdag15:30-16:30 uurHoogenburgFloortje
9-11 jaarVrijdag18:30-19:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Danielle
10 jaar en ouderWoensdag16:30-18:00 uurMiddenmolenlaanIrmgard
10 jaar en ouder
NIEUW!
Vrijdag16:30-17:30 uurAakwerfFloortje
11,5 jaar en ouder Vrijdag19:30-21:00 uurJ. den Haenstraat (GSG)Danielle
16 jaar en ouder
(zie volwassenen)
Dinsdag20:15-21:45 uurHoogenburgDanielle

Gymnastiek/Turnen Jongens
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
4-6 jaarVrijdag15:30-16:30 uurHoogenburgNatascha
4-6 jaar gemengdWoensdag13:30-14:30 uurMiddenmolenlaanIrmgard
4-6 jaar gemengdVrijdag16:30-17:30 uurJ. den Haenstraat (GSG)Irmgard
7-9 jaarVrijdag16:30-17:30 uurHoogenburgNatascha
9 jaar en ouderVrijdag17:30-18:30 uurHoogenburgNatascha
16 jaar en ouder
(zie volwassenen)
Dinsdag20:15-21:45 uurHoogenburgDanielle

Acrogym
LeeftijdDagTijdLocatieTrainers
Vanaf 7 jaarDonderdag16:15-18:30 uurAakwerfMarleen
Extra1x per maand
Zaterdag
15:00-17:00 uurTurnhal Alphen a/d RijnMarleen

Springgroep
LeeftijdDagTijdLocatieTrainer
Vanaf 9 jaarWoensdag17:00-18:30 uurAakwerfFloortje
Vanaf 12 jaarWoensdag18:30-20:00 uurAakwerfFloortje
Vanaf 10 jaar NIEUW!Vrijdag17:30-19:00 uurAakwerfFloortje

Volwassenen
SoortDagTijdLocatieTrainer
TurnmixDinsdag 20:15-21:45 uurHoogenburgDanielle

Turnen Dames (wedstrijdgroepen)
GroepDagTijdLocatieHoofdtrainer
Jong TalentDinsdag16:00-18:00 uurHoogenburgDanielle en Melissa
Wedstrijdgroep D3Dinsdag18:00-20:00 uurHoogenburgDanielle
Selectie instroom en D2Dinsdag16:15-18:30 uurAakwerfNatascha
Selectie instroom en D2Donderdag16:15-18:30 uurAakwerfNatascha
Selectie instroom en D2Zaterdag11:00-13:00 uurAakwerfJulia
Selectie D1 en NDinsdag16:15-19:30 uurAakwerfNatascha
Selectie D1 en NDonderdag16:15-19:30 uurAakwerfNatascha
Selectie D1 en NZaterdag9:30-13:00 uur of
15:00-18:00 uur
Aakwerf / TurnhalNatascha
Optie selectie bovenbouw1x per maand
Zaterdag
15:00-18:00 uurTurnhal Alphen a/d RijnNatascha

Bovenbouw Selectie (3e-6e divisie) kiest tussen trainingen van 2 of 3 uur op di/do/za.

Turnen Heren (wedstrijdgroepen)
GroepDagTijdLocatieHoofdtrainer
Heren 1 verplichtMaandag16:15-18:00 uurAakwerfAlouette
Heren 1 verplichtVrijdag16:15-18:00 uurAakwerfAlouette en Richard
Heren 1 verplichtZaterdag08:30-10:30 uur of
15:00-18:00 uur
Aakwerf / TurnhalAlouette en Richard
Heren 1 keuzeMaandag17:45-19:45 uurAakwerf bijgebouwAlouette
Heren 1 keuzeVrijdag17:30-20:00 uurAakwerfAlouette en Richard
Heren 1 keuzeZaterdag10:30-13:00 uur of
15:00-18:00 uur
Aakwerf / TurnhalAlouette en Richard
Heren 2 verplichtMaandag16:15-17:45 uurAakwerfDavid
Heren 2 verplichtWoensdag16:00-18:00 uurAakwerfDavid
Heren 2 keuzeWoensdag18:00-20:00 uurAakwerfDavid
Heren 2 keuzeDonderdag18:30-20:30 uurHoogenburgDavid
Heren 2 keuzeZaterdag 1x/maand15:00-17:00 uurTurnhal Alphen a/d RijnDavid

 

Locaties

Gymzaal Hoogenburg (Sleutel) – Hoogenburg 22, Gouda
Gymzaal ISV – Ridder van Catsweg 358, Gouda
Gymzaal J. den Haenstraat (GSG) – Johan den Haenstraat 61, Gouda (hoek Burg. Martenssingel)
Gymzaal Middenmolenlaan – Middenmolenlaan 68, Gouda
Sportzaal Aakwerf – Aakwerf 46a, Gouda
Sporthal De Zebra – Goverwellesingel 10, Gouda
Turnhal Alphen aan den Rijn – Dillenburg 4, Alphen aan den Rijn



Klik op een blauwe stip voor meer informatie over deze leslocatie