nijntje / Gymlessen Het Jonge Kind

leeftijd dag tijd locatie trainer(s) lescode
3,5 t/m 6 jaar dinsdag 14:45 - 15:45u Gymzaal Westergouwe Floortje HJK155
3,5 t/m 6 jaar woensdag 13:45 - 14:45u Sportzaal Aakwerf Floortje REC240
4 t/m 6 jaar woensdag 15:30 - 16:30u Gymzaal Middenmolenlaan Natascha HJK160
3,5 t/m 6 jaar vrijdag 15:00 - 16:00u Gymzaal Westergouwe Floortje HJK166
3,5 t/m 6 jaar vrijdag 16:00 - 17:00u Sportzaal Aakwerf Natascha HJK165
3,5 t/m 6 jaar zaterdag 11:00 - 12:00u Sportzaal Aakwerf Floortje HJK151
Lees meer

Recreatief turnen (meisjes)

leeftijd dag tijd locatie trainer lescode
6 t/m 8 jaar woensdag    15:30 - 16:30u Gymzaal Middenmolenlaan Wail REC209
6 t/m 9 jaar vrijdag 16:00 - 17:00u Gymzaal Westergouwe Floortje REC270
6 t/m 8 jaar vrijdag 16:30 - 17:30u Sportzaal Aakwerf Wail REC250
6 t/m 8 jaar zaterdag 09:30 - 10:30u    Gymzaal Johan den Haenstraat (GSG) Britt REC230
 
leeftijd dag tijd locatie trainer lescode
7 t/m 9 jaar dinsdag 15:45 - 16:45u Gymzaal Westergouwe Floortje REC263
7 t/m 9 jaar woensdag 14:45 - 15:45u Sportzaal Aakwerf Floortje REC241
8 t/m 9 jaar woensdag 16:30 - 17:30u Gymzaal Middenmolenlaan Wail REC210
8 t/m 10 jaar vrijdag 17:30 - 18:30u Gymzaal Aakwerf Wail REC251
8 t/m 10 jaar zaterdag 10:30 - 11:30u Gymzaal Johan den Haenstraat (GSG) Britt REC231
 
leeftijd dag tijd locatie trainer lescode
9 jaar en ouder dinsdag 16:45 - 17:45u Gymzaal Westergouwe Floortje REC264
10 jaar en ouder woensdag 15:45 - 16:45u Sportzaal Aakwerf Floortje REC242
10 jaar en ouder woensdag 17:30 - 18:30u Gymzaal Middenmolenlaan Wail REC211
10 jaar en ouder vrijdag 18:30 - 19:30u Gymzaal Aakwerf Wail REC252
10 jaar en ouder zaterdag 11:30 - 12:30u Gymzaal Johan den Haenstraat (GSG) Britt    REC232
Lees meer

Turnen dames

groep dag tijd locatie hoofdtrainer(s) lescode
Jong Talent (6 t/m 9 jaar) zaterdag 09:00 - 11:00u Sportzaal Aakwerf Floortje TD440
Turnplus zaterdag 10:30 - 12:30u Sportzaal Aakwerf Eska, Annika, Wail TD441
Selectie onderbouw dinsdag 16:00 - 18:00u Sportzaal Aakwerf Natascha, Eska TD410
Selectie bovenbouw dinsdag 18:00 - 20:00u Sportzaal Aakwerf Natascha, Eska TD411
Selectie zaterdag 15:00 - 18:00u Gymworld Zoetermeer Natascha, Eska TD442
Extra les voor Jong Talent,
Turnplus of Selectie
donderdag 16:00 - 18:00u Sportzaal Aakwerf Natascha    TD430
Lees meer